logo

VÝROBA KLÍČŮ, MONTÁŽE KOVÁNÍ. PRODEJ BEZPEČNOSTNÍHO KOVÁNÍ.

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Cylindrické vložky

Cylindrické vložky:

Při nákupu cylindrické vložky by měl zákazník vědět na co bude přesně zakoupený výrobek používat. Zákazník by se měl řídit, při koupi, některými základními pravidly .

Dle rozměru dveří na velikost cylindrické vložky, třída zabezpečení, další možně doplňkové funkce.                          
Rozměry cylindrické vložy: klasický rozměr je u cylindrické vložky 30+35 mm na sílu dveří 45-55 mm.Pokud vlastníte dveře silnější např. plastové nebo hliníkové dveře je možné objednat cylindrickou vložku jiných rozměrů.Vložky se rozměrově mění po 5 mm na každou stranu.     
Zabezpečení proti odvrtání: funkce ,která zabraňuje destruktivnímu zničení a otevření cylindrické vložky.Těleso je vybavenno titanovými kolíky.Při nárazu vrtáku na tento kolík dojde k ulomení vrtáku a k zabránění jejího otevření.
Zabezpečení proti bampingu: je to činnost ,která pomocí klíče a odstředivé síly při úderu dokáže otevřít některý druh cylindrických vložek 1. a 2. bezpečnostní třídy.Někteří výrobci používají zabezpečení proti bampingu.Certifikáty lze nalézt na internetových stránkách ČNBÚ.                                 
Prostupová spojka: možnost úpravy cylindrické vložky, která umožnuje zamčení a ponechání klíče z vnitřní strany.Pokud vlastník přijde ke dveřím a chce odemknou je toto možné .Úprava se používá hlavně v domech pečovatelské služby a u stařších lidí a lidí s omezenou hybností pohybu. 
Vybavení cylindrické vložky knoflíkem: pokud nechcete z vniřní stany zamykat klíčem je možné cylindrickou vložku vybavit knoflíkem,který nahrazuje klasický klíč.Knoflíky výrobci nabízejí v různých tvarech a barevných provedeních. 
Rozvorové kolečko: použití u bezpečnostních dveří s více bodovými zámky.Každý výrobce používá jinný rozměr,počet zubu.Specifikaci nutno řešit každou individuálně. 
Cylindrická vložka s 2 nosy: tento sysém používá firma Guard,u cylindrické vložky při otočení klíčem o jednu otáčku se zámek zamkne na dva západy. 
Sjednocení na 1 klíč: pokud se nebude chtít nosit mnoho klíčů je možné cylindrické vložky sestavit na 1 společný klíč,kterým otevřete všechny zámky (lze i visací zámky a přídavné zámky). 
Systém SGHK: viz rubrika ostatní.

Vyobrazení některých symbolů na obalech cylindrických vložek.

 

 

hvězdičky
Kontakt
Provozovna - Centrála a kancelář
Otevírací doba
mapka
Adresa: Seifertova 87      
  130 00 Praha 3      
      Po - Pá 9:00 - 16:00
Tel./Fax: 222 780 019  
Tel.: 222 782 958   So - Ne Zavřeno
Mob.: 603 492 320  
Copyright 2012 © Altercom s.r.o.
TOPlist