logo

VÝROBA KLÍČŮ, MONTÁŽE KOVÁNÍ. PRODEJ BEZPEČNOSTNÍHO KOVÁNÍ.

  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek
  • obrazek

Montáže-servis

Montáže, servis       

Tyto služby firma poskytuje jak po osobním tak po telefonickém kontaktu. Provádíme servis a montáže u nás zakoupeného zboží, ale i zboží zakoupeného jinde.

Pohotovost

Naši smluvní partneři poskytují i pohotovostní služby v oblasti nouzového otevírání bytů, aut, příručních pokladen. Havarijní montáže po vloupání nebo zničení vandaly a s tím spojený servis. Cenu lze domluvit telefonicky nebo na místě zakázky.

Zabouchnuté dveře

Nesnažte se dveře vyrazit či vylomit!  Došlo by k poškození dveří,  zárubní a střelky zámku. Zámečník Vám dveře zpravidla otevře bez problémů.

Vyrobíme Vám novou cylindrickou vložku na Vámi dodaný klíč

Tato výroba je vhodná zejména tam, kde je k cylindrické vložce vyrobeno větší množství klíčů, nebo je vložka zařazena do systému stejného klíče s několika dalšími
zámky SU (sjednocení několika vložek na jeden klíč).
Cylindrickou vložku lze použít i pro vchody do domů, kde na jeden typ klíče vyrobíme 2 nebo více vložek. V případě poškození se tato poškozená vložka vymění za jinou a zákazník poškozenou cylindrickou vložku nechá opravit bez nutného předělání klíčů. Tato výroba nových vložek je v některých případech omezena pouze stářím cylindrické vložky. Nabízíme Vám sestavení, výrobu a dodání cylindrických vložek zejména od výrobců firem FAB, GUARD,
Mul-T-Lock, EVVA a ABUS.
Ostatní typy vložek lze dodat po osobní konzultaci.           

Přestavba, oprava auto, moto - zámků.

Provádíme opravy moto zámků. Pokud zákazník ztratí klíče a potřebuje podle zámku klíč vyrobit, lze toto provést, ale jen pokud zákazník přinese z daného motocyklu spínací skříňku. U tohoto zámku je těleso bubínku kompletní.
Podle zámku pod sedlem nebo nádrže klíč nelze vyrobit.
U auto zámků je vhodnější každou zakázku řešit individuálně. Po telefonické domluvě a osobní návštěvě na provozovně, lze vyřešit různé požadavky a přání zákazníka.

Systém generálního a hlavního klíče.

Pro zákazníky dokážeme vytvořit i systém generálního a hlavního klíče dle Vašich  požadavků.Vlastníme od firmy FAB zákaznický profil,kde se minimalizuje neoprávněné kopírování klíče bez bezpečnostní karty. U těchto klíčů je vedena kompletní evidence. 
Formulář  o evidenci Bezpečnostních klíčů Richter ve složce ostatní.
Formulář SGHK k nahlédnutí ve složce ostatní.

Ztráta bezpečnostní karty.

 Zákazníkovi se stane, že mu bude odcizena nebo dojde ke ztrátě bezpečnostní karty,
je možné vyřešit i tuto situaci.
Přinesete-li klíč na provozovnu, technik Vám zjistí jestli Vámi přinešený polotovar klíče je v evidenci chráněných bezpečnostních klíčů.
Pokud klíč již v evidenci není je možno klíč vyrobit. V opačném případě je nutné přinést na provozovnu cylindrickou vložku s klíčem a náš technik Vám cylindrickou vložku přeskládá na jiné klíče a bude Vám vystavena nová Bezpečnostní karta.

Výroba klíčů podle donešené identifikační nebo bezpečnostní karty.

Na našich provozovnách je možná výroba klíčů i podle Vámi donešené karty.

 

 

 

 

 

hvězdičky
Kontakt
Provozovna - Centrála a kancelář
Otevírací doba
mapka
Adresa: Seifertova 87      
  130 00 Praha 3      
      Po - Pá 9:00 - 16:00
Tel./Fax: 222 780 019  
Tel.: 222 782 958   So - Ne Zavřeno
Mob.: 603 492 320  
Copyright 2012 © Altercom s.r.o.
TOPlist